понедельник, 8 января 2018 г.

Новорічна вечірка черкаського офісу QuartSoft

Новорічна вечірка черкаського офісу QuartSoft Ukraine стала вибухом у Всесвіті, адже саме тему космосу черкащани взяли за основу для свого святкового заходу.


Першим епізодом вечора стало повторне знайомство колег одне з одним, бо щоб розібратись, «who is who», довелося докласти чимало зусиль – всі були неймовірно загадкові та містичні.


Другим епізодом святкування стало вручення відзнак за ретельну працю протягом минаючого року та перегляд відеодобірки кумедних моментів з офісного життя колективу.


Приємною несподіванкою для присутніх став лист від Санти Клауса, що надійшов до офісу на передодні свят. Згідно цьому посланню учасникам необхідно було виконати певні завдання та надіслати їх на адресу Санти - в результаті було створено чудові ролики із щирими новорічними привітаннями, які стали гарним доповненням вечора.


Різноманітні розваги не залишили байдужими нікого - “Не питання”, кульковий дартс з фантами та лотерея розігріли всіх для конкурсу активних танців та пісенного “АПОЖ”.


Ця вечірка стала справжньою подорожжю співробітників черкаського офісу QuartSoft до казкової галактики, з космічно веселими мешканцями та фантастично приємною атмосферою.
Комментариев нет:

Отправить комментарий