вторник, 19 сентября 2017 г.

“Cherity Fest 2017”Осінь команди черкаського офісу QuartSoft розпочалась з активних змагань в рамках спортивно-благодійного фестивалю “Cherity Fest 2017”. Кожної суботи черкаські IT-шники виборювали перемогу в різних видах спорту: настільному тенісі, шахах, армреслінгу, картингах, тімбілдингу. Головне завдання фестивалю - збір коштів на обладнання світлофорів звуковими сигналами для незрячих людей міста Черкаси.


Участь в змаганнях розпочав Євген Захарчук, продемонструвавши неабияку майстерність у настільному тенісі – він дійшов аж до чверті фіналу. Естафету перейняв Роман Трокачевський, який захищав честь компанії у двох видах спорту: армреслінгу та картингах. На треку горіла гума, свистіли гальма - суперники не поступались. За результатом заїзду Роман виборов 11 місце в заїзді. У фінальний день фестивалю “Cherity Fest 2017” хлопцям довелося проявити максимум сили та витривалості - Роману Трокачеському, знову, в боротьбі з армреслінгу, Віктору Варичу в забігу – дистанцію в 5 км він подолав за 22 хвилини, це дуже гарний результат.
Тімбілдінг! Черкаський офіс QuartSoft вперше брав участь в цьому виді змагань. Загадки на логіку та кмітливість давались не просто, але ж команда трималась дружньо та незламно, організувавши неабиякий мозковий штурм.
Гаражний розпродаж дав змогу знайти цінні речі; майстер-класи з фехтування, самооборони та карате - навчитись технікам захисту; food zone - не втратити сили до кінця вечора та насолодитися концертом за участю музичних гуртів “July8”, “Сонце в кишені” та “Roller Genoa”.
Цього року фестиваль зібрав 100 000 грн. на потреби людей з вадами зору. В найближчий час вони отримують необхідні засоби для вільного пересування вулицями Черкас.
Спортивно-благодійний фестиваль “Cherity Fest 2017” – це калейдоскоп надзвичайно позитивних емоцій, прояв милосердності та доброти, заклик до здорового способу життя, а найголовніше – велике коло друзів, які підтримують один одного та вміють весело й корисно проводити час

Комментариев нет:

Отправить комментарий