воскресенье, 4 марта 2012 г.

Seedforum.org.ua - бесплатный тренинг для стартапов и уникальный форум


Наша команда всегда старается информировать о различных конференциях, проходящих в Украине в своем блоге.

Мы бы хотели сделать рассылку всем участникам о предстоящем событии, которое, возможно, будет интересно тем участникам, у которых уже есть идея своего проекта. Поэтому с удовольствием выполняем просьбу наших киевских коллег и информируем вас о проведении бесплатного тренинга и форума посвященный стартапам.


9 березня 2012 року відбудеться Спеціальний семінар тренінг для стартапів в рамках третього етапу відбору на весняний «Сід Форум Київ» (3 квітня 2012 року). Пітч-Тренінг відбудеться в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. Стрітенська 10, 3-й поверх, аудиторія «Б»)

«Сід Форум» - це міжнародна мережа інвестиційних компаній, венчурних фондів, бізнес-янголів, інноваційних стартапів, технопарків, інноваційних бізнес-центрів. За понад 9 річну діяльність «Сід Форум» об’єднав в єдину мережу понад 12 000 інвесторів та 1 200 компаній. Подібні форуми охоплюють понад 40 країн та 60 міст, що об’єднують водночас інвесторів та бізнесменів, які зацікавленні в реалізації кращих проектів.

За своєю метою «Сід Форум» є платформою для розкриття потенціальних інноваційних молодих компаній (стартапів) і знаходження інвесторів для реалізації цих проектів. Враховуючи можливість безпосереднього представлення стартапами своїх бізнес-ідей широкому загалу зацікавлених партнерів. Пітч-тренінг покликаний зорієнтувати команд учасників в правильне русло, окреслити межі презентацій, проектів, їх рентабельності, і доступність в розумінні.

Тренінг проходить протягом одного робочого дня, де в комплексі представлені інструкції з функціонування компаній на початку своєї діяльності, оптимізація грошових потоків, початкових вкладень, та команди проекту. Для цього після виступу кожної команди-стартапа оголошуються коментарі експерта, рекомендації та зауваження тренера.

Після доопрацювання проектів експертна рада обирає 5 найкращих, що представлятимуть Україну на «Сід Форумі» Зареєструватися на тренінг та отримати більш детальну інформацію ви можете на сайті http://www.seedforum.org.ua.


Для участі необхідно:

1. Заповнити онлайн анкету команди-учасника до 5 березня 2012р.
2. Пройти співбесіду
3. Пройти тренінг (9 березня, Київ), вдосконалити свій проект, врахувавши поради тренера, доробити деталі.
4. Виступити на Сід Форумі (3 квітня, Київ)

Участь у всіх етапах безкоштовна.

Додаткова інформація - за нижчеподаними контактами.

З повагою Олексій Хохун
Сід Форум Україна
тел: +38 044 583 50 46
моб: +38 050 638 77 14
емайл: alexey.khohun@seedforum.org.ua
веб-сайт: www.seedforum.org.ua
адреса: вул. Стрітенська 10, Київ 01034

Комментариев нет:

Отправить комментарий